Donderdag 27 april

-1°0WebcamWeerbericht

Baanschema

09:00 uur - 10:00 uur10:00 uur - 11:00 uur11:00 uur - 12:00 uur12:00 uur - 13:00 uur13:00 uur - 14:00 uur14:00 uur - 15:00 uur15:00 uur - 16:00 uur16:00 uur - 17:00 uur17:00 uur - 18:00 uur18:00 uur - 19:00 uur19:00 uur - 20:00 uur20:00 uur - 21:00 uur21:00 uur - 22:00 uur22:00 uur - 23:00 uur23:00 uur - 00:00 uur

Gravel

beschikbaar

All-weather

beschikbaar

Ranking week 16

Hoogste
Senioren
Heren
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10



Commissies


LET OP: Telefoonnummers en e-mail adressen van commissies zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd.
COMMISSIECOMMISSIELEDEN
Technische Commissie voorzitterPhilip Kenter
TC | SelectieMark Tigelaar
Walter Supèr
TC | VCL voorzitterRende Oudhof
TC | VCLRonald Elverding
Claudia Majoor
Peter van Rooij
Monique Terpstra
TC | Functionaris tenniskidsMascha de Ridder
Dana Plemp
TrainingscoördinatorEvelien de Klerk-Rose
Hoofd- en SelectietrainerNathan Stegeman
Jeugdcommissie voorzitterSusanne Staijen
JeugdcommissieNathalie Eppink-van Metelen
Tilly van Es - Ultee
Liesbeth Iwema
Dagmar Horseling
JC MediazakenClaudia de Jong
Romy Ruts
Susanne Staijen
LedenadministratieKatja de Jonge
BarcoördinatorEvelien de Klerk-Rose
Park en Banen voorzitterLuc Zandstra
Park en BanenPeter van den Bergh
Tjitse Bouwmeester
Caroline ten Broeke-Gröniger
Albert Crans
Helen Deumer-Cornielje
Frits Hogguer
Fran Kleijn-Hilkman
Wouter de Klerk
Jan Leguijt
Ineke Lindenburg-Touw
Dirk Jan Modderman
Jacques Reniers
Henk Vos
GroundsmanJan Smit
Clubhuis commissie voorzitterDieuwertje Zwart
Clubhuis commissieAddy Baan
Trees Brüll
Philip Deumer
Wil Heister
Fran Kleijn-Hilkman
Pieter van Liempt
Dick Mulder
Mary van Wessel
Wilma Meijerman-Rouwendal
Kantine PoolcommissieDieuwertje Zwart
Financiële administratieBart de Klerk
ICT commissie voorzitterStefan Verweij
ICT commissiePieter Verbeek
Onderlinge competitie voorzitterMarieke Platell
Onderlinge competitieRik de Bruijn
Koert Hofdijk
Ina Wagner-Peters
ToernooicommissieJan Doornbusch
Dave 't Hart
Dirk Jan Modderman
Kelly Jungerling
Open Jeugdtoernooi voorzitterMiraine van der Hulst-Slots
Open JeugdtoernooiPetra Beudel-Visch
Claudia de Jong
De Kuil Open Toernooi voorzitterBas van Straaten
De Kuil Open ToernooiTjeerd van Dijk
Tjebbe Hoogcarspel
Ger Oomen
Maarten Postma
Rolph Prinsze
Geert de Ruijter
Gerda Woltinge
EchtparentoernooicommissieEveline Mulder
Sherrytea toernooicommissie voorzitterBarbara Meurs - Pieters
Sherrytea toernooicommissieMichèle IJsbrandij-Dumas
SponsorcommissieRia Visser-Veerman
Tompoezencommissie voorzitterJannerieke Hommenga
TompoezencommissieIngrid Kolk-Plooij
Ilonka Woltering
Marion Gossen
Fietsenrallycommissie voorzitterJan Doornbusch
Wouter de Klerk
Kascommissie voorzitterJacques Reniers
KascommissieHans Bakels
Alec Mooi
FotograafErik van der Hulst
Maandag TosscommissieMarianne de Graaf-Tierie
H.J. Kriek
Pieter van Liempt
Kees Lindenburg
Theo Mesters
Woensdag TosscommissieJ.H. Schade
Donderdag TosscommissieCees van Os
Hans Wagner
SnerttoernooicommissieJan Doornbusch
Carla van der Heijden
Wouter de Klerk
Corry van der Wardt
Commissie ledenbehoudKatja de Jonge
Anja Lok-Rebel
Gery Molenaar-Buiting
Commissie CommunicatieFran Kleijn-Hilkman
Facebook De KuilFran Kleijn-Hilkman
Evelien de Klerk-Rose
Infoscherm clubhuisFran Kleijn-Hilkman