Zondag 26 maart

10°0WebcamWeerbericht

Baanschema

09:00 uur - 10:00 uur10:00 uur - 11:00 uur11:00 uur - 12:00 uur12:00 uur - 13:00 uur13:00 uur - 14:00 uur14:00 uur - 15:00 uur15:00 uur - 16:00 uur16:00 uur - 17:00 uur17:00 uur - 18:00 uur18:00 uur - 19:00 uur19:00 uur - 20:00 uur20:00 uur - 21:00 uur21:00 uur - 22:00 uur22:00 uur - 23:00 uur23:00 uur - 00:00 uur

Gravel

beschikbaar

All-weather

beschikbaar

Ranking week 11

Hoogste
Senioren
Heren
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
-     IN 2016 IS DE JAAP DE HAASBOKAAL UITGEREIKT AAN ONZE TRAINSTER ANNEMIEK BOERHOUT     -

Jaap de Haasbokaal


 
De Jaap de Haasbokaal is wellicht de meest vooraanstaande prijs die bij onze vereniging te veroveren is.

De bokaal is genoemd naar de eerste voorzitter (1963) en oprichter van onze vereniging de heer Jaap de Haas.
Jaap de Haas heeft zich in de jaren 60 zeer verdienstelijk gemaakt om HLTC De Kuil een vliegende start te geven.

Bij het afscheid van Jaap de Haas als voorzitter in 1968 ontstond het idee om zijn naam voort te laten bestaan door het instellen van een wisselprijs, de zogenaamde Jaap de Haasbokaal.

De bokaal, geschonken door de toenmalige leden, is van antiek-zilver en heeft op de sokkel zilveren gravures waar de namen gegraveerd staan van alle leden c.q. commissies aan wie de bokaal sinds 1968 is toegekend.
 
Het bestuur nodigt ieder jaar de leden uit om een voordracht te doen van een lid dat zich in het afgelopen jaar of gedurende een reeks van jaren op een heel bijzondere manier heeft ingespannen voor onze vereniging. De genomineerden zijn vaak leden, die op de achtergrond binnen of buiten een commissie, heel veel werk voor de vereniging verzetten.

De winnaar van de bokaal wordt in het najaar bekend gemaakt en uitgereikt tijdens de Algemene LedenVergadering.
 
 


 
Alle winnaars van de Jaap de Haasbokaal van 1968 tot heden
2016         Annemiek Boerhout
2015   Anja Lok
2014   Els IJkelenstam
2013   Jan Veerman
2012   Landskampioen - Hoofdklasse - 1e Jongensteam t/m 17 jr *
2011   Commissie Park & Banen
2010   Luc Zandstra
     
2009   Evelien en Wouter de Klerk
2008   Tiny en Bertus van Remmerden
2007   Nel van Kampen – Kooi
2006   Pieter Verbeek
2005   Emmy en Hans Zitman
2004   Rien Dijkxhoorn
2003   Hump Rüggeberg
2002   Johan van Stijn
2001   Inge Reniers
2000   Babs Smeding
     
1999   Thea en Jan Leguijt
1998   Edu Haitink
1997   Ad van der Linden
1996   Harry van Cuyk
1995   Rik de Bruijn
1994   Commissie Park & Banen en vrijwilligers
1993   Caroline en Herman ten Broeke
1992   Liny Hahn
1991   Jules Sijpkens
1990   Gerda Overweter
     
1989   Greet en Bert van Soest
1988   Selia Bos - Wildschut
1987   Ruut van Holst Pellekaan
1986   Roelie Bunschoten - Kamphuis
1985   Hein Jan Lapidaire
1984   Fran Kleijn-Hilkman
1983   Promotie Overgangsklasse B - 1e zondagteam **
1982   Hazel de Jong
1981   Hetty Vollmüller en Kees Harmsen
1980   Tonny en Ad van der Linden
     
1979   Wim van Reedt Dortland
1978     Jeugdbestuur***
1977   Peter van Eldik Thieme
1976   Rita van Dijk
1975   Wim Karseboom
1974   Joep de Hoog
1973   Johan Doppegieter Sr.
1972   Joke Janse - Kloppers
1971   Adrie de Waard
1970   Titi van Holst Pellekaan
     
1969   Rob Vollmüller
1968   Jaap de Haas
 
* Landskampioen - Hoofdklasse - Jongens t/m 17 jr (2012)
  Melle Bijstra
Maarten Kamerbeek
Jan-Karel Kamerbeek
Florian Kenter
Coen Plantinga
   
** Promotie - Overgangsklasse B - 1e zondagteam (1983)
  Rob Lammers
Erik Majoor
Miriam van de Sluis
Eliane de Vilder
Cleem Hutten (trainer)
   
*** Jeugdbestuur (1978)
  Bart van Dijk
Marinka Dirkse
Niek Lapidaire
Hans van de Linden
Annelies Lots