Dinsdag 27 juni

13°0WebcamWeerbericht

Baanschema

09:00 uur - 10:00 uur10:00 uur - 11:00 uur11:00 uur - 12:00 uur12:00 uur - 13:00 uur13:00 uur - 14:00 uur14:00 uur - 15:00 uur15:00 uur - 16:00 uur16:00 uur - 17:00 uur17:00 uur - 18:00 uur18:00 uur - 19:00 uur19:00 uur - 20:00 uur20:00 uur - 21:00 uur21:00 uur - 22:00 uur22:00 uur - 23:00 uur23:00 uur - 00:00 uur

Gravel

beschikbaar

All-weather

beschikbaar

Ranking week 25

Hoogste
Senioren
Heren
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10Nieuws
Zondag 28 mei werden onze 3 jeugdteams die kampioen zijn geworden in de voorjaarscompetitie, gehuldigd.  Een flinke prestatie, waar zij zelf, de ouders en onze selectie trainer trots op mogen zijn! Tijdens de feestelijke BBQ kregen zij "een fles bubbels", ieder een tegoed bon voor ijsjes bij Chielato's en natuurlijk applaus en eeuwige roem.
Susanne Staijen
Een record aantal deelnemers (37, waarvan een aantal nieuwe leden), het mooie weer, de actieve ondersteuning door oudere jeugd-selectie spelers en hulpouders, onder de professionele aansturing van Nathan, maakte dit tennis kamp weer tot een groot succes: sportief, gezellig en ook relaxed. De nacht was gezellig onrustig. Desondanks stonden er zaterdagochtend stipt om 06.00 uur alweer (vrijwillig en op eigen inititatief!) 10 kids te tennissen met de 2 "nachtwachten" (die meenden...
Susanne Staijen
De inschrijving voor Het DD Gooise Vrouwen Sherry-Tea Toernooi 2017 is weer geopend! Ook dit jaar doet onze club natuurlijk weer mee aan het DD Gooise Vrouwen Sherry-Tea Toernooi. Het leukste en gezelligste damesdubbeltoernooi van 't Gooi!  En ook nog tennissen voor het goede doel. Het inschrijfgeld van het toernooi gaat ook dit jaar weer naar Stichting Pink Ribbon. Het toernooi wordt gespeeld van zaterdag 17 tot en met vrijdag 22 september.  Op woensdag 20 september...
Michèle IJsbrandij-Dumas
Wat een prachtige 2e Pinksterdag was het om de traditionele Kuil-fietsenrally te rijden. En deze rit heeft weer eens goed in beeld gebracht hoe mooi onze regio is! 28 Clubleden reden een schitterende route dwars door Blaricum en Laren,  langs het Singer museum over een veld waar geschreven staat dat er aardappelen worden verbouwd, maar waar men (volgens sommigen) stiekem een ander gewas gepoot heeft om hen in het ootje te nemen…;).. richting de heidevelden bij ’t Bluk en het...
Fran Kleijn-Hilkman
10e jaar 55+ toernooitje. Vrijdag 2 juni is de tiende editie gehouden van het bekende 55+ toernooitje van de Kuil. Ieder jaar ter afsluiting van de competitie, maar ook om andere 55 plussers enthousiast te maken om het volgend jaar competitie te spelen.  Gebruikelijk onder prachtige weersomstandigheden streden 17 spelers om de punten, met tussendoor een heerlijke lunch die was klaargemaakt door Trees en Dieuwertje. In een Franse sfeer (aan lange tafels) werd daarbij de...
Fran Kleijn-Hilkman
De competitie zit er bijna op, de eerste kampioensteams zijn bekend! Of de dinsdag- en donderdagcompetitie nog kampioensteams gaat brengen, zullen we eind deze week weten! Alle kanshebbers wensen wij nog heel veel succes, alle kampioenen.........VAN HARTE GEFELICITEERD!!!!!               Gemengd t/m 14 jaar - 2e klasse - De Kuil 2 Fleur Beudel Julius Koning Sam...
Els IJkelenstam
JE INSCHRIJVEN VOOR DE KUIL OPEN KAN NOG TOT VRIJDAG 2 JUNI - 12.00 UUR! Het is bijna zover, het open toernooi van De Kuil staat op het punt van beginnen. Vanaf zaterdag 10 juni is het een week lang tennissen op ons mooie tennispark, om uiteindelijk proberen de finaledag te bereiken. De wedstrijden worden gespeeld in week 24: dus van zaterdag 10 juni t/m zondag 18 juni 2016. INSCHRIJVEN KAN NOG, EN WEL VIA TOERNOOI.NL Maar doe het snel want de sluiting is al aanstaande...
Gerda Woltinge
Het bestuur nodigt u allen graag uit voor de Algemene Ledenvergadering. De uitnodiging heeft u inmiddels ook per mail ontvangen. wanneer: woensdag 7 juni a.s. hoe laat: van 20:00 uur tot ca. 22:00 uur waar: in het clubhuis Na de vergadering is er de gelegenheid om onder genot van een hapje en een dranje na te praten.  
Peter van Rooij
Inschrijven voor ons beroemde OPEN ECHTPARENTOERNOOI is vanaf nú mogelijk. Onder het kopje 'TOERNOOIEN' vind je alle details en de link voor inschrijving. Hartelijk welkom!  
Fran Kleijn-Hilkman
Op Pinkster-Zondag 4 juni organiseert de jeugdcommissie wederom het gezellige Ouder-kind (voorheen genaamd Wat en Halfwat) tennnis event voor onze jeugdleden en de sportieve ouders: Van 12 tot 15 uur in poultjes wedstrijdjes spelen samen met je kind tegen andere ouder-kind duo's. Gezellig en sportief! Deelname is 6 euro per duo, ter plekke te betalen.  Dit is inclusief: voor de kinderen: 2 pannenkoeken pp, 1 waterijsje en voor de ouders een tosti óf een broodje...
Susanne Staijen