Zaterdag 24 maart

12°0WebcamWeerbericht

Baanschema

09:00 uur - 10:00 uur10:00 uur - 11:00 uur11:00 uur - 12:00 uur12:00 uur - 13:00 uur13:00 uur - 14:00 uur14:00 uur - 15:00 uur15:00 uur - 16:00 uur16:00 uur - 17:00 uur17:00 uur - 18:00 uur18:00 uur - 19:00 uur19:00 uur - 20:00 uur20:00 uur - 21:00 uur21:00 uur - 22:00 uur22:00 uur - 23:00 uur23:00 uur - 00:00 uur

Gravel

beschikbaar

All-weather

beschikbaar

Ranking week 11

Hoogste
Senioren
Heren
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10Nieuws
Gisteren heeft Steven van den Eynde aangegeven, ondanks de grote steun in de ALV voor zijn nieuwe bestuurdersrol, toch te willen terugtreden als bestuurslid. Hij laat graag het (deels) nieuwe bestuur alle ruimte om invulling te geven aan de plannen voor de Kuil. Ook zijn huidige werkzaamheden als ondernemer alsmede zijn politieke bezigheden, vragen veel tijd van hem. Een besluit dat we als bestuur respecteren.   Steven geeft aan graag vanaf de zijlijn ons bij te willen staan in allerlei...
Gery Molenaar-Buiting
Het is bijna zover, het leukste evenement van het jaar gaat bijna van start!  Donderdag 29 maart kunnen jullie tussen 20-21uur alle benodigde zaken zoals ballen en wedstrijdformulieren komen ophalen. Kan je zelf niet komen, zorg dan dat een ander teamlid aanwezig kan zijn.  Denk aan een grote tas en je pinpas!  Een tas voor alle ballen (je kan zomaar 16 blikken meekrijgen)  Een pinpas om je competitiebijdrage te betalen (tussen de € 70 - €...
Sabine Fluchard
SAFE THE DATE: Op Pinkster-Zondag 20 mei organiseert de jeugdcommissie wederom het gezellige Ouder-kind (voorheen genaamd Wat en Halfwat) tennnis event voor onze jeugdleden en de sportieve ouders. Nadere informatie volgt spoedig maar... houd de datum alvast vrij!!! hartelijke groeten, De jeugdcommissie  
Susanne Staijen
Wij hebben een nieuw bestuur! Na de ALV van donderdag 15 maart jl, die in positieve sfeer werd gehouden en waarin gestemd werd over de toetreding van nieuwe en herbenoeming van zittende bestuursleden, wordt vanaf heden het bestuur van HLTC de Kuil gevormd door de volgende leden: Emlyn van der Wal, voorzitter Sylvia Vreeswijk, vice-voorzitter Harriet Olavide, penningmeester Jac Reniers, secretaris Steven van den Eynde, algemeen bestuurslid Frank Bakker, algemeen...
Fran Kleijn-Hilkman
Beste jeugdleden en diens ouders,  (dit bericht is bestemd voor (ouders van) onze jeugdleden in de leeftijd tussen de 7 en 16 jaar): Een mid-weekje in de zomervakantie lekker tennissen en fun met je tennisvrienden… dat lijkt ons vanuit de JC een goed idee! Daarom hebben wij samenwerking gezocht met Sportivun. Sportivun organiseert op professionele wijze (o.a.) tenniskampen in de zomervakantie op een tennisclub in Baarn. Deze tenniskampen zijn geschikt voor alle leeftijden en...
Susanne Staijen
Uitgebreid onderhoud door fa. Huisman aan de gravelbanen is vandaag gestart. Hoe lang e.e.a. gaat duren is nog niet bekend (houd de website in de gaten!), maar je geduld wordt zéker beloond met binnenkort prachtig gladde en goed gedraineerde banen onder je tennisschoenen!
Fran Kleijn-Hilkman
Deze zondag is er een leuk programma voor jong en oud om het lente/zomerseizoen in te luiden. Zet deze datum in je agenda en krijg de smaak weer helemaal te pakken tijdens clinic en toss! 
Fran Kleijn-Hilkman
Het bestuur constateert dat er gelukkig weer enthousiast getennist wordt...maar het ongewenst parkeren steekt ook weer de kop op.
Fran Kleijn-Hilkman
Het lijkt er niet erg op maar het is bijna voorjaar. Begin van het nieuwe seizoen dus uitgifte van de KNLTB passen voor 2018. Dit gebeurt op de volgende data: 24 maart 13.30 - 16.30 25 maart 11.00 - 16.00  (afspreken onderlinge competitie) 29 maart 20.00 – 21.00 (captainsavond) Zeer waarschijnlijk bekend maar de passen worden alleen uitgegeven als de contributie voldaan is en de bardiensten afgesproken zijn. Voor zover van toepassing.
Katja de Jonge
Schrijf je nú in en je speelt heel gezellige partijen deze zomer!
Fran Kleijn-Hilkman