Woensdag 21 maart

0WebcamWeerbericht

Baanschema

09:00 uur - 10:00 uur10:00 uur - 11:00 uur11:00 uur - 12:00 uur12:00 uur - 13:00 uur13:00 uur - 14:00 uur14:00 uur - 15:00 uur15:00 uur - 16:00 uur16:00 uur - 17:00 uur17:00 uur - 18:00 uur18:00 uur - 19:00 uur19:00 uur - 20:00 uur20:00 uur - 21:00 uur21:00 uur - 22:00 uur22:00 uur - 23:00 uur23:00 uur - 00:00 uur

Gravel

beschikbaar

All-weather

beschikbaar

Ranking week 11

Hoogste
Senioren
Heren
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10Nieuws
SAFE THE DATE: Op Pinkster-Zondag 20 mei organiseert de jeugdcommissie wederom het gezellige Ouder-kind (voorheen genaamd Wat en Halfwat) tennnis event voor onze jeugdleden en de sportieve ouders. Nadere informatie volgt spoedig maar... houd de datum alvast vrij!!! hartelijke groeten, De jeugdcommissie  
Susanne Staijen
Wij hebben een nieuw bestuur! Na de ALV van donderdag 15 maart jl, die in positieve sfeer werd gehouden en waarin gestemd werd over de toetreding van nieuwe en herbenoeming van zittende bestuursleden, wordt vanaf heden het bestuur van HLTC de Kuil gevormd door de volgende leden: Emlyn van der Wal, voorzitter Sylvia Vreeswijk, vice-voorzitter Harriet Olavide, penningmeester Jac Reniers, secretaris Steven van den Eynde, algemeen bestuurslid Frank Bakker, algemeen...
Fran Kleijn-Hilkman
Beste jeugdleden en diens ouders,  (dit bericht is bestemd voor (ouders van) onze jeugdleden in de leeftijd tussen de 7 en 16 jaar): Een mid-weekje in de zomervakantie lekker tennissen en fun met je tennisvrienden… dat lijkt ons vanuit de JC een goed idee! Daarom hebben wij samenwerking gezocht met Sportivun. Sportivun organiseert op professionele wijze (o.a.) tenniskampen in de zomervakantie op een tennisclub in Baarn. Deze tenniskampen zijn geschikt voor alle leeftijden en...
Susanne Staijen
Uitgebreid onderhoud door fa. Huisman aan de gravelbanen is vandaag gestart. Hoe lang e.e.a. gaat duren is nog niet bekend (houd de website in de gaten!), maar je geduld wordt zéker beloond met binnenkort prachtig gladde en goed gedraineerde banen onder je tennisschoenen!
Fran Kleijn-Hilkman
Deze zondag is er een leuk programma voor jong en oud om het lente/zomerseizoen in te luiden. Zet deze datum in je agenda en krijg de smaak weer helemaal te pakken tijdens clinic en toss! 
Fran Kleijn-Hilkman
Het bestuur constateert dat er gelukkig weer enthousiast getennist wordt...maar het ongewenst parkeren steekt ook weer de kop op.
Fran Kleijn-Hilkman
Het lijkt er niet erg op maar het is bijna voorjaar. Begin van het nieuwe seizoen dus uitgifte van de KNLTB passen voor 2018. Dit gebeurt op de volgende data: 24 maart 13.30 - 16.30 25 maart 11.00 - 16.00  (afspreken onderlinge competitie) 29 maart 19.00 – 20.30 (captainsavond) Zeer waarschijnlijk bekend maar de passen worden alleen uitgegeven als de contributie voldaan is en de bardiensten afgesproken zijn. Voor zover van toepassing.
Katja de Jonge
Schrijf je nú in en je speelt heel gezellige partijen deze zomer!
Fran Kleijn-Hilkman
Een mooi initiatief van de Rabobank voor sportclubs: de Rabo Clubkas Campagne...helaas niét voor De Kuil. In tegenstelling tot het eerdere bericht (hieronder) blijkt het helaas niet mogelijk om op De Kuil te stemmen: in de voorwaarden van de actie staat dat verenigingen die al een bepaald sponsorbedrag ontvangen niet aanmerking komen voor deelname aan deze actie. De Rabobank sponsort onze club immers al jaren. Jammer, maar helaas! Breng vooral je stem uit op een andere vereniging in...
Sigrid Witzenburg
Kom ook eens langs op de aangekondigde donderdagavonden. Openheid en participatie zullen onze vereniging doen bloeien!
Fran Kleijn-Hilkman