Baanschema

09:00 uur - 10:00 uur10:00 uur - 11:00 uur11:00 uur - 12:00 uur12:00 uur - 13:00 uur13:00 uur - 14:00 uur14:00 uur - 15:00 uur15:00 uur - 16:00 uur16:00 uur - 17:00 uur17:00 uur - 18:00 uur18:00 uur - 19:00 uur19:00 uur - 20:00 uur20:00 uur - 21:00 uur21:00 uur - 22:00 uur22:00 uur - 23:00 uur23:00 uur - 00:00 uur

Gravel

beschikbaar

All-weather

beschikbaar



Commissies


LET OP: Telefoonnummers en e-mail adressen van commissies zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd.
COMMISSIECOMMISSIELEDEN
Technische Commissie voorzitterPhilip Kenter
TC | SelectieSusanne Staijen
Mark Tigelaar
TC | VCL voorzitterRomy Goerdin
TC | VCLSabine Fluchard
Ronald Rijsemus
TC | Functionaris tenniskidsMascha de Ridder
TrainingscoördinatorEvelien de Klerk-Rose
Hoofd- en SelectietrainerNathan Stegeman
TrainerMaaike Westerneng
Jordy Littouw
Jeugdcommissie voorzitterSusanne Staijen
JeugdcommissieMarjolein Drijkoningen
12+ CIEAnnemien de Jong
Susanne Staijen
Walter Supèr
LedenadministratieKatja de Jonge
Anja Lok-Rebel
BarcoördinatorEvelien de Klerk-Rose
Park en Banen voorzitterLuc Zandstra
Park en BanenPeter van den Bergh
Caroline ten Broeke-Gröniger
Albert Crans
Frits Hogguer
Fran Kleijn-Hilkman
Wouter de Klerk
Jan Leguijt
Ineke Lindenburg-Touw
H.W.C. Reijners
Henk Vos
GroundsmanJan Smit
Clubhuis commissie voorzitterDick Mulder
Clubhuis commissieAddy Baan
Trees Brüll
Philip Deumer
Wil Heister
Pieter van Liempt
Mary van Wessel
Dieuwertje Zwart
Wilma Meijerman-Rouwendal
Kantine PoolcommissieEvelien de Klerk-Rose
Dieuwertje Zwart
Financiële administratieBart de Klerk
ICT commissie voorzitterStefan Verweij
ICT commissiePieter Verbeek
Onderlinge competitie voorzitterMarieke Platell
Onderlinge competitieRik de Bruijn
Ina Wagner-Peters
Toernooicommissie voorzitterJan Doornbusch
ToernooicommissieHenri Beijersbergen
Maud van den Bor-Sondermeijer
Sabine Fluchard
Nico van der Graaf
Hedwig Kamps
Minoek van Trigt-van Ham
Dieuwertje Zwart
Open Jeugdtoernooi voorzitterClaudia de Jong
Open JeugdtoernooiPetra Beudel-Visch
Nathalie D'Elfant
Claudia de Jong
De Kuil Open Toernooi voorzitterFlorian Kenter
De Kuil Open ToernooiWieteke Dijkxhoorn
Annemien de Jong
Philip Kenter
Echtparentoernooicommissie voorzitterHenk Heidelberg
EchtparentoernooicommissieDirk Bauer
Tjitse Bouwmeester
Albert Crans
Fran Kleijn-Hilkman
Caroline van der Laan
Andries Meijer
Eveline Mulder
Peter Sneekes
Sherrytea toernooicommissie voorzitterMichèle IJsbrandij-Dumas
Sherrytea toernooicommissieBarbara Meurs - Pieters
SponsorcommissieRia Visser-Veerman
Ladies Cup voorzitterHarriet Olavide
Ladies Cup commissieNathalie D'Elfant
Ingrid Kolk-Plooij
Fietsenrallycommissie voorzitterWouter de Klerk
FietsenrallycommissieRob Lammers
Kascommissie voorzitterHans Bakels
H.J. Kriek
KascommissieAlec Mooi
Ria Visser-Veerman
FotograafTrees Brüll
Erik van der Hulst
Maandag TosscommissieWilbert Ballegooij
Conny Bergé
Paul van Dieen
H.J. Kriek
Pieter van Liempt
Kees Lindenburg
Theo Mesters
Woensdag TosscommissieJ.H. Schade
Donderdag TosscommissieCees van Os
Hans Wagner
SnerttoernooicommissieCarla van der Heijden
Wouter de Klerk
Corry van der Wardt
Gre Westland
Commissie ledenbehoudAnja Lok-Rebel
Gery Molenaar-Buiting
Hetty Smit
Commissie CommunicatieFran Kleijn-Hilkman
Gery Molenaar-Buiting
Sigrid Witzenburg
Infoscherm clubhuisFran Kleijn-Hilkman